O NÁS

Sme modernou slovenskou spoločnosťou, s dlhoročnou tradíciou, bohatými skúsenosťami a s ambíciou ďalšieho rastu rozvoja. 

V oblasti záhradkárstva a chovateľstva pôsobíme už dlhých 26 rokov. Za ten čas sa nám podarilo otvoriť 5 kamenných obchodov a zaradiť sa medzi úspešné obchodné siete v regióne. Máme vybudované korektné obchodné vzťahy s poprednými dodávateľmi produktov pre domácnosť, záhradu, rastliny  i zvieratá. Neustále investujeme nemalé finančné prostriedky do rozvoja našej firmy. Zavádzame nové technológie a sledujeme aktuálne trendy. Našim zákazníkom sa usilujeme ponúknuť vysoký štandard nakupovania. Okrem širokého sortimentu ponúkame aj odborné poradenstvo skúsených predajcov. Aj vďaka tomu sú naše obchody vyhľadávané laickými záhradkármi i profesionálmi.

Špeciálnu pozornosť sústreďujeme na odmeňovanie verných zákazníkov. Pre nich je pripravený náš vernostný program,  vďaka ktorému nakupujú so špeciálnou zľavou a ďalšími výhodami, ktoré ponúka naša zákaznícka karta.

Ponúkame kompletný sortiment produktov pre záhradkárov a chovateľov ako aj veľký výber dekoračných materiálov a sezónneho tovaru pre všetkých:


ZÁHRADKÁRSKE POTREBY:

substráty, hnojivá, postreky, trávy, ochranné prípravky, semená, kvetináče, obaly, náradie, fólie, agrotextílie, pletivá, hadice, závlahový materiál, kamene, živé kvety, príslušenstvo do záhrady.

CHOVATEĽSKÉ POTREBY:

(hlodavce, vtáky, ryby, korytnačky, psy, mačky, hospodárske zvieratá): krmivá, zmesky, granule, konzervy, vitamíny, obojky, vôdzky, popruhy, náhubky, pelechy, prepravky, klietky, šampóny, doplnky a príslušenstvo pre chovateľov.

DEKORAČNÝ MATERIÁL:

kahance, náplne, vencovky, umelé kvety a kytice, sviečky - (vonné, čajové, dekoračné), bytové doplnky, prútené vence, záhradná keramika, potreby na dekorovanie, vianočné ozdoby, vianočné svietidlá, adventné vence, zápichy, dekorácie, gule, sviečky, umelé i živé vianočné stromčeky, veľkonočné, jarné a jesenné dekorácie.

SKLENÍKY NA MIERU:

Kompletné riešenie od renomovanej českej spoločnosti LIMES Litomyšl, s.r.o. Vybrať si môžete z troch produktových radov PRIMUS, VARIAN alebo HOBBY a vyskladať si z nich skleník podľa vašich predstáv a špecifických požiadaviek.

LED SVIETIDLÁ:

Ekologické a úsporné LED žiarovky, LED panely a trubice pre vašu domácnosť.