Skleník HOBBY H6 / 2,5 m Zväčšiť

Skleník HOBBY H6 / 2,5 m

Nový produkt

Rozmery: (šírka x dĺžka x výška) 197 x 251 x 202 cm

Popis: Ide o nový typ skleníka. Je ideálny pre malé záhradky alebo pre začínajúcich pestovateľov a záhradníkov. Bočné steny skleníku sú kolmé.

Výplň:
SKLO: Špeciálne skleníkové sklo s efektom rozptylu slnečných lúčov. Nie je potrebné dodatočné
zatienenie. K rastlinám sa dostane celé spektrum svetla a pritom nehrozí ich spálenie.

POLYKAROBONÁT: Tento polykarbonát je už priamo vo výrobe zatavený špeciálnou technológiou proti preniknutiu nečistôt do komôrok polykarbonátu a ten je tak lepšie chránený. Nie je treba špeciálne lišty ani lepiacich pások. Vďaka tejto kombinácií vznikol skleník s omnoho vyššou pevnosťou, než sú hliníkové ázijské skleníky. Navyše vďaka komôrkovému polykarbonátu je skleník omnoho ľahší a teda nenáročný na pevné základy. Vďaka jedinečnej, priemyslovo chránenej konštrukcii je na týchto skleníkoch minimalizované množstvo spojovacích prvkov. Preto je tu omnoho jednoduchšia montáž ako u iných, podobných skleníkoch.

Dvere (1ks): Posuvné dvere so šírkou 62 cm zavesené na celokrytých bezúdržbových ložiskách.

Okná (1ks): Strešné okno s manuálnym otváraním v základnej cene. Je možné doobjednať okno naviac, alebo automatické otvárače okien.

Podkladový rám: Ku skleníku je možné doobjednať aj podkladový rám. Ten je ukotvený k zemi a tvorí plnohodnotnú náhradu za betónové základy.

Gumová lemovka: Pre pružné uloženie strešných skiel je súčasťou štandardnej výbavy aj gumová lemovka. Pod
bočné skla a do čiel sa lemovka nedodáva.

Na objednávku

629,00 € s DPH

Pridať do obľúbených

Logo GP WebPay Logo: Akceptované typy platobných kariet

Prevziať