Znížená cena! Skleník HOBBY H7 / 3 m Zväčšiť

Skleník HOBBY H7 / 3 m

Nový produkt

Rozmery: (šírka x dĺžka x výška) 247 x 300 x 202 cm

Popis: Ide o najpredávanejší typ skleníka v posledných dvoch rokoch v Českej republike. Bočné steny skleníku sú šikmé a zaisťujú optimálny dopad slnečných lúčov. Vďaka jedinečnej priemyselne chránenej konštrukcií je na tomto skleníku minimalizované množstvo spojovacích prvkov. Vďaka tomu je jeho montáž oveľa jednoduchšia ako pri ostatných podobných skleníkoch.

Výplň:
SKLO: Špeciálne skleníkové sklo s efektom rozptylu slnečných lúčov. Nie je potrebné dodatočné
zatienenie. K rastlinám sa dostane celé spektrum svetla a pritom nehrozí ich spálenie.

POLYKAROBONÁT: Tento polykarbonát je už priamo vo výrobe zatavený špeciálnou technológiou proti preniknutiu nečistôt do komôrok polykarbonátu a ten je tak lepšie chránený. Nie je treba špeciálne lišty ani lepiacich pások. Vďaka tejto kombinácií vznikol skleník s omnoho vyššou pevnosťou, než sú hliníkové ázijské skleníky. Navyše vďaka komôrkovému polykarbonátu je skleník omnoho ľahší a teda nenáročný na pevné základy. Vďaka jedinečnej, priemyslovo chránenej konštrukcii je na týchto skleníkoch minimalizované množstvo spojovacích prvkov. Preto je tu omnoho jednoduchšia montáž ako u iných, podobných skleníkoch.

Dvere (1ks): Posuvné dvere so šírkou 62 cm zavesené na celokrytých bezúdržbových ložiskách.

Okná (1ks): Strešné okno s manuálnym otváraním v základnej cene. Je možné doobjednať okno naviac, alebo automatické otvárače okien.

Podkladový rám: Ku skleníku je možné doobjednať aj podkladový rám. Ten je ukotvený k zemi a tvorí plnohodnotnú náhradu za betónové základy.

Gumová lemovka: Pre pružné uloženie strešných skiel je súčasťou štandardnej výbavy aj gumová lemovka. Pod
bočné skla a do čiel sa lemovka nedodáva.

582,40 € s DPH

-20%

728,00 € s DPH

Pridať do obľúbených

Logo GP WebPay Logo: Akceptované typy platobných kariet

Prevziať